Stavební firma Filko Ostrava

rekonstrukce

REKONSTRUKCE DOMŮ A BYTŮ

NAŠE REKONSTRUKCE JSOU KOMPLETNÍM ŘEŠENÍM

Využijte naše zkušenosti s rekonstrukcí domů, bytů, nebo paneláků. Rekonstrukce koupelny, kuchyně, bytového jádra v paneláku? Ozvěte se nám. Rekonstrukce řešíme kompletně.

rekonstrukce

REKONSTRUKCE DOMŮ A BYTŮ

NAŠE REKONSTRUKCE JSOU KOMPLETNÍM ŘEŠENÍM

Využijte naše zkušenosti s rekonstrukcí domů, bytů, nebo paneláků. Rekonstrukce koupelny, kuchyně, bytového jádra v paneláku? Ozvěte se nám. Rekonstrukce řešíme kompletně.

REKONSTRUKCE
DOMŮ
BYTŮ, KOUPELNY,
KUCHYNĚ,
PANELÁKOVÉHO BYTU
KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ VČETNĚ ÚKLIDU PRO OSTRAVU A OKOLÍ

od 1991 do 1991 +

Máme tradici a zkušenosti

20 Dnů zpoždění

Dodržení termínu

30000

Dodržení ceny rozpočtu

+ 0

Realizovaných zakázek

Rekonstrukce domu Ostrava a okolí

Rekonstrukce domu pro Ostravu a okolí provádí stavební firma Filko již od roku 2010. Naše rekonstrukce jsou kompletním řešením včetně závěrečného úklidu. Naše služby zahrnují rekonstrukce starého domu, rodinného domu, rekonstrukce podkroví, či kompletní rekonstrukce domů na klíč. Zajímá Vás kolik stojí rekonstrukce a jaká bude konkrétní cena té Vaší rekonstrukce? Chcete výpočet rekonstrukce bytu? Ozvěte se nám a stavební firma Filko Vám pomůže vyřešit Vaše požadavky na rekonstrukci domu.

Rekonstrukce bytu Ostrava a okolí

Rekonstrukce bytu pro Ostravu a okolí je jednou z hlavních činností stavební firmy Filko. Rekonstrukce bytu provádíme v rozsahu od rekonstrukce bytového jádra bez bourání i s bouráním tedy kompletní rekonstrukce bytu na klíč. Bytové jádro zdíme dle požadavků klienta. Chcete vědět jaká bude cena rekonstrukce bytu včetně bytového jádra nebo i bez něj? Stavební firma Filko Vám ráda pomůže s určením ceny rekonstrukce a to v regionu Ostrava a i v okolí tohoto města, kde nejčastěji realizujeme rekonstrukce bytu.

Rekonstrukce koupelny Ostrava a okolí

Rekonstrukce koupelny v panelákovém bytě v Ostravě či v domě v okolí Ostravy bude hračka díky stavební firmě Filko. Postaráme se o kompletní řešení včetně rekonstrukce malé koupelny v paneláku. Děláme i levné rekonstrukce či renovace koupelny bez bourání. Realizace koupelen může být na klíč. Tedy přesně Vašeho projektu a přání. Máme vlastního statika a postaráme se o kompletní úklid po realizaci rekonstrukce koupelny. Napište nám nebo rovnou zavolejte o cenu Vaší vysněné koupelny.

Rekonstrukce paneláku nejenom pro Ostravu

Rekonstrukce v paneláku je velmi častým řešením co poskytuje naše stavební firma. Rekonstrukce malé i velké koupelny, bytového jádra, umakartového jádra v panelákovém bytě ve městě Ostrava. To vše patří do rekonstrukce bytu i bytového jádra v paneláku. Paneláková koupelna, kuchyně či záchod mnohdy bojuje s nedostatkem prostoru. Proto je tady Filko stavební firma co Vám pomůže využít veškerý prostor ve Vašem bytě naplno. Ozvěte se nám i pakliže Vás zajímá levná rekonstrukce koupelny v paneláku.

UKÁZKY REKONSTRUKCÍ DOMŮ A BYTŮ STAVEBNÍ FIRMY FILKO PRO REGION OSTRAVA

svobodova

REFERENCE

"Jsme velmi spokojeni. Doporučujeme"

Koupelna hotová za 6 dní, velmi kvalitní práce za odpovídající cenu, drobné reklamace vyřešeny do dvou dní. Dobrá spolupráce. Krásná koupelna, jsme velmi spokojeni. Doporučujeme.

p. Svobodová | Ostrava

Stavební firma Ostrava Michal Filko Reference rekonstrukce (64)
Poklona

REFERENCE

"doporučuji všem potencionálním klientům! "

Spolehlivost, ochota a slušnost při jednání v průběhu rekonstrukce, pan Filko byl kdykoliv k dispozici, osobně nebo telefonicky. Přestože práce byly náročnější než jsem předpokládala, firma se vyrovnala i s nepředvídatelnými okolnostmi a navíc v termínu! Opravdu děkuji a doporučuji všem potencionálním klientům! Kromě rekonstrukce koupelny a wc proběhla rekonstrukce elektroinstalace v celém bytě.

Martin B. | Ostrava

Full 1

REFERENCE

"Tuto firmu doporučuji"

S prací firmy pana Filka jsem velice spokojen, především s férovým a přímým jednáním. Oceňuji ochotu při nestandartních požadavcích u obkladu koupelny a WC, dále kvalitu, preciznost a rychlost při zpracování omítek. Ceny odpovídají kvalitě provedených prací. Tuto firmu doporučuji.

Roman T. | Ostrava

tampovi

REFERENCE

"Mohu doporučit"

Práce provedená v pořádku drobné nedostatky opraveny po další konzultaci. Všechno v pořádku. Mohu doporučit.

Tampovi | Ostrava

Stavební firma Ostrava Michal Filko Reference rekonstrukce (32)
mazurek

REFERENCE

"Tuto firmu doporučuji"

Solidní, přesná a slušná firma, vše přesně podle dohody a zadání.

p. Mazurek | Ostrava

Rekonstrukce bytů, domů Ostrava stavebni firma Filko (53)
×

Powered by WhatsApp Chat

×